Profil firmy

GRUPA FROMM

Grupa FROMM opracowuje i produkuje różne systemy do zabezpieczania transportowanych towarów: urządzenia, maszyny i głowice opasujące, owijarki do palet, opatentowany system poduszek powietrznych Airpad oraz odpowiednie materiały eksploatacyjne.
Dynamiczny rozwój działalności firmy FROMM HOLDING AG na całym świecie, spowodował otwarcie w Polsce w roku 2006, firmy córki FROMM POLAND Sp. z o.o.
Zatrudniony tu personel inżynieryjny i administracyjny posiada wieloletnie doświadczenie, wynikające ze współpracy z FROMM HOLDING AG od 1999r.

POLITYKA FIRMY

Tradycyjne wartości jak: ciągłość istnienia, niezależność, dbałość o kompleksową obsługę Klienta, świadomość kwestii związanych z ekologią oraz najwyższa jakość produktów, określają od lat politykę FROMM HOLDING AG i uzasadniają sukcesy osiągnięte w ciągu minionych dziesięcioleci.

POTENCJAŁ FIRMY

Obroty tej, założonej w 1947 roku, szwajcarskiej firmy rodzinnej, sięgają ponad 155 milionów euro rocznie.

FROMM HOLDING AG to:

  • 30 własnych spółek - córek w Europie, Ameryce Północnej i Południowej,
    Afryce Południowej i Azji
  • ponad 50 wyspecjalizowanych dystrybutorów na całym świecie
  • 4 własne Zakłady Produkcyjne,
  • Centrum Badawczo- Konstrukcyjne
  • Zakład Odzyskiwania Poliestru.
  • Ponad 800 pracowników zatrudnionych na całym świecie dbających o fachową i szybką obsługę Klientów i serwis.

Centrum Badawczo-Konstrukcyjne

W Centrum Badawczo - Konstrukcyjnym firmy FROMM, doświadczony zespół inżynierów nieprzerwanie opracowuje nowe technologie i produkty, wykorzystując do tego celu najnowocześniejsze systemy 3D CAD. Zastosowanie najnowszych technik badawczych gwarantuje wysoki standard jakości produktów FROMM.

Zakład produkcji maszyn i części zamiennych

W zakładach produkcji maszyn i części zamiennych produkcja trwa przez całą dobę. Za pomocą sterowanych komputerowo maszyn, zespoły specjalistów o wysokich kwalifikacjach wytwarzają produkty marki FROMM, spełniające najwyższe wymogi jakościowe. Wszystkie urządzenia i maszyny podlegają stałej kontroli, zanim opuszczą halę produkcyjną. Przedsiębiorstwo posiad certyfikat ISO 9001.

Zakład Odzyskiwania Poliestru

W zakładzie przetwarzania odpadów poliestrowych firmy FROMM, z zużytych butelek PET produkuje się najwyższej jakości surowce w postaci aglomeratów i regranulatów, służących do dalszej produkcji taśm PET, folii spożywczych, tekstyliów i butelek do napojów.

Dzięki temu produkty PET firmy FROMM spełniają najwyższe wymogi ochrony środowiska. Fabryka posiada stosowne certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

Centrum produkcyjne taśm PET oraz wielowarstwowej folii wydmuchiwanej.

W zakładach produkcyjnych firmy FROMM, taśmy STARstrap? wytwarzane są z zastosowaniem najnowocześniejszych linii do wytłaczania tworzywa odpowiadających najnowszemu stanowi techniki, wyłącznie z surowca odzyskanego z recyklingu butelek PET. Taśmy te gwarantują wysoką jakość opasywania za pomocą maszyn i urządzeń marki FROMM.

Na wytłaczarkach do folii wydmuchiwanych produkowane są różne typy folii do produkcji mat poduszek powietrznych Airpad. Specjalne typy folii gwarantują wysoką wytrzymałość na obciążenie poszczególnych elementów maty. Zakłady posiadają certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001.

eStats error: Could not connect to database! (/alt/home/webmaster.dir01/www/fromm/estats/lib/core.class.php: 349)